- Hage og utemiljø
- Verktøy og redskap
- Dører og porter
- Drivhus
- Baderomsinnredning
- Vinduer
- Treningsapparater
- Sport og fritid
- Lagerrydding
- Boder og hytter i byggesett
- Hjem og dekor
- Hus og bygg
- Bil og garasje
- Tilbud
- Nyheter
- Outlet
- Alle produkter
- Varemerker
2-delt fasadeparti i tre med skyvedører - 3-lags glass + Drivreim
Denne pakken inneholder:
- 2-delt fasadeparti i tre med skyvedører - 3-lags glass
- Drivreim
2-delt fasadeparti i tre med skyvedører - 3-lags glass:
Fasadepartier tilbyr store vinduer og glassdører som gir rommet en flott nærhet til hagen samtidig som det gir mye naturlig lys.
Et to-delt fasadeparti i hvitlakkert tre hvor en av delene er en skyvedør som skaper en sammenheng mellom rommene utendørs og innendørs på en enkel, flott og stilfull måte.
Farge:
Som standard er partiet hvitmalt, men det er tilgjengelig også i andre farger. For mer informasjon og for å bestille, ta kontakt med vår kundeservice.
Glass-struktur
- 4 mm sikkerhetsglass
- 12 mm argonspalt
- 4 mm energiglass
- 12 mm argonspalt
- 33.1 laminert sikkerhetsglass
Mål
- Karmdybde: 184 mm
- Karmtykkelse: 55 mm
- Bredde på vindusramme: 65 (topp og sider) 130 (bunn) mm
Garanti
Effect Windows gir 2 års fabrikkgaranti.
5 års garanti på glass og 5 års formgaranti.
Garantien dekker kondens i isolervinduet og råte på fabrikkmalte vinduer.
Drivreim:
Selvklebende CC-fugebånd for fuging/tetting av vinduer og dører. Bestående av finporet, impregnert skumplast som er 30 mm tykk og presses sammen til en tykkelse på 2 mm. CC-fugebånd klippes i passende lengde og settes inn i mellomrommet mellom karm og sidestykke. Ved normal romtemperatur, utvides båndet til sin fulle tykkelse 1-3 timer. Fordelen med fugebånd er at det er svært tidsbesparende siden det er raskere å montere enn standard bånd. Når man blir mer vant til å bruke det, tar det ca. ett minutt å montere på et vanlig vindu, noe som betyr at det er veldig kostnadseffektivt.
- Lengde: 5 m
- Tykkelse: 30 mm etter utvidelse, 2 mm før utvidelse
- Bredde: 60 mm
CC-fugebånd er miljøvennlig og innholder ikke isocyanat, noe som beyr at montøre ikke trenger å bruke verneutstyr eller gå til jevnlige legeundersøkelser. Andre fordeler er at båndet forblir elastisk slik at vinduet kan etterjusteres uten problem. Man sparer totalt sett mye tid sammenlignet med standard bånd.
CC-fugebånd er varmeisolerende (lambda) på 0,033 W(m*k) og med lydisoleringsegenskaper opp til 50 db. Disse egenskapene gjør at båndet er i forkant av de kravene som stilles i forhold til dagens og fremtidens byggeaktiviteter.
Båndet er også et miljøvennlig produkt. CC-fugebånd er miljøgodkjent av bl.a. Byggevaregodkjenning og i henhold til BASTA-kravene.
Les mer
Se flere
Slik håndterer vi kundeanmeldelser
Vi sikrer at våre produktanmeldelser kommer fra ekte kunder gjennom følgende prosess:
Etter hver levert bestilling sender vi en unik lenke til kunden via e-post. Gjennom denne lenken kan kunden kun anmelde de spesifikke produktene som inngikk i den aktuelle bestillingen – ingen andre produkter kan anmeldes via samme lenke. På anmeldelsessiden har kunden også mulighet til å vurdere oss som forhandler. Denne metoden garanterer at alle anmeldelser kommer fra kunder som faktisk har kjøpt og mottatt produktene de anmelder.
Publisering av anmeldelserVi publiserer alle anmeldelser som følger våre retningslinjer, uavhengig av vurdering. Det betyr at både positive og negative tilbakemeldinger vises, så lenge de ikke inneholder upassende språk, personangrep eller mangler relevans.
Anmeldelser som kun gjelder leveringsproblemer (f.eks. forsinkelser) publiseres ikke på produktsiden, siden de ikke vurderer selve produktet. Slike tilbakemeldinger kan derimot gis i vurderingen av oss som forhandler.
Beregning av gjennomsnittlig vurderingDen gjennomsnittlige vurderingen for et produkt vises som et gjennomsnitt av alle publiserte anmeldelser for akkurat det produktet.
Les mer
Alt gjekk veldig bra. Levert på døren og til lovet tid. Fornøyd med godt produkt

Leveringstid stemmer med lovnad

Litt problemer med transporten. Jeg var kanskje litt utålmodig. Alt ordner seg til slutt.

God service, raskt svar på henvendelse. Litt lang leveringstid på varene, men helt uproblematisk i mitt tilfelle.

Fikk varen som avtalt, god kundeservice.

Litt lengre leveringstid

Grei bestilling men alt for sen leveranse. Flere uker senere enn angitt. Uforutsigbart leveringstidspunkt

Veldig fornøyd. Bra produkt og rask levering på døra.

Veldig hyggelig kundeservice, og leveransen kom akkurat i tide til jul! 🎅🎄🥳

👍👍

Bestillingen gikk greit og enkelt.

0 av 2 synes at denne anmeldelsen var nyttig.
Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

0 av 2 synes at denne anmeldelsen var nyttig.
Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

0 av 1 synes at denne anmeldelsen var nyttig.
Hjalp denne anmeldelsen deg?

0 av 2 synes at denne anmeldelsen var nyttig.
Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

- Lave priser og stort utvalg
- Kun kvalitetsprodukter!
- Betal 14 dager etter levering uten ekstra kostnader!
- Rask leveranse!
- Hyggelig kundetjeneste!
- Våre kunnskapsrike og hyggelige kundebehandlere er her for å hjelpe deg og svare på spørsmål knyttet til kjøpet ditt!
Ved å bli medlem godtar du Hjemfint.no Retningslinjer for personvern.